Prodej bytu 2+1 v os. vl., ul. Alžírská, Ostrava - Poruba

Ve výhradním zastoupení majitele, Vám nabízíme k prodeji bytovou jenotku v osobním vlastnictví, která se nachází na ul. Alžírská, Ostrava - Poruba. Bytová jednotka je o velikosti 2+1, nachází se v 6NP/8NP bez balkónu o velikosti 54m2.

Dům prošel kompletní revitalizací, zateplení, fasáda, plastová okna, nové vstupní vchody, bezbarierový vstup + bezbariérový výtah.

Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Kuchyň - bez KL, veškerá příprava na připojení spotřebičů + digestoře. Pokoje - průchozí, plovoucí podlahy. Koupelna - sprchový kout + masážní sprcha, skříň s umyvadlem + zrcadlo, dlažba. Chodba - prostor pro vestavěnou skříň - dlažba. V celém bytě je již provedena elektroinstalace v mědi, rozvody vody v plastu, revize plynu. V bytě jsou nové dveře + zárubně. Nájemné činní 3.151,- Kč. Bezpečnostní dveře, protipožární, výborné protihlukové a tepelně izolační vlastnosti.

V roce 2023 je již odsouhlašena výstavba balkónu.

Bytová jednotka se nachází ve velmi atraktivní části Poruba, v blízkosti obchody, školy, školky, soud, poliklinika, fitcentrum, MHD. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Cena: 3.100.000 ,- Kč


Back to top