TREVIZO REAL s.r.o., realitní kancelář

Realitní kancelář TREVIZO REAL s.r.o.   má svůj tým proškolených odborníků s letitými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi. S potěšením vám pomůžeme při realizaci Vašich nejen realitních obchodů. Naší hlavní prioritou totiž je a zůstává profesionální a individuální přístup k realizovaným zakázkám. Další z předností naší nabídky služeb, Vám klientům, je možnost okamžitého vykoupení Vašeho bytu, rodinného domu, rekreační chaty nebo pozemku. Naše společnost se může za dobu své činnosti pyšnit realizací nepřeberných množství realitních obchodů od zprostředkování výměn bytů mezi občany, přes prodeje bytů jak v družstevním tak v osobním vlastnictví, tak i prodeje pozemkových parcel a rodinných domů, chat a chalup k rekreačnímu využití, až k realizacím prodejů komerčních nemovitostí či participací na přípravě náročných developerských projektů od zavedení infrastruktury a IS až po výstavbu rodinných domů či domů bytových.

 

Základní a nejvíce požadované služby naší společnosti jsou zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí a komerčních objektů. Dále poskytujeme široké právní a finanční poradenství v oblasti realit, ale i mimo ně. V neposlední řadě nabízí společnost TREVIZO REAL s.r.o. partnera při pomoci v oblasti přímého výkupu všech druhů nemovitostí.

 

Proto neváhejte s rozhodnutím zeptat se u našich ochotných spolupracovníků na možnosti řešení Vašeho bydlení, nebo naopak využít bezplatné konzultace ohledně prodeje Vaší nemovitosti. Náš proškolený tým vám ochotně zajistí vaši bezstarostnou procházku světem nemovitostí.

 

Samozřejmostí u naší společnosti je aktivní přehled a prezentace na všech významných realitních portálech jako jsou www.sreality.cz, www.eurobydleni.cz nebo www.reality.cz aj.

 

Široká nabídka v oblasti financování nákupu nemovitostí (jak hypotečních úvěrů, tak úvěrů ze stavebního spoření), či možnosti elegantního a transparentního financování odlužení nemovitostí jsou u nás samozřejmostí…

 

 


Back to top