Prodej RD 5+kk, Ostravice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází ve velmi lukrativní lokalitě v podhůří Beskyd. Rodinný dům se nachází v obci Ostravice s překrásným výhledem na Lysou horu a Smrk. RD o velikosti 5+kk nabízí kryté stání pro 2-3 auta s garáží, zahradou. Celá zahrada je obklopena stromy s venkovní terasou, extravagantním zákoutím pro grilování + venkovní vířivkou.

Rodinný dům je zděný postaven z cihel Porotherm, se sedlovou střechou, balkónem a má dvě nadzemní podlaží. V 1NP se nachází vstupní hala s chodbou + technická místnost + WC. Vstup do obývacího pokoje, který je velmi slunný s překrásným výhledem a vstupem na zahradu. Obývací pokoj je součástí kuchyně a je zde prostor i pro jídelní stůl s židlemi. Kuchyň je včetně vestavěných spotřebičů: myčka, vestavěná trouba, mikrovlnka, digestoř, kávovar, sklokeramická deska. Z kuchyně vede vstup do menší místnosti s oknem, která slouží k uskladnění potravin. V přízemí je ještě menší pokoj, který je vhodný jako kancelář nebo malý dětský kout. Ve 2NP se nachází koupelna s vanou + 2 velké pokoje se samostatným vstupem. Ložnice s balkónem a vstupem do zadního pokoje pracovny + šatny a sprchovým koutem.

V celém domě je podlahové vytápění + centrální vysavač. Dům je vybaven vzduchotechnikou s rekuperací. Celý dům je napojen na elektronický zabezpečovací systém. Objekt je napojen na obecní vodovodní řád + obecní kanalizaci. K domu vede asfaltová komunikace. Nachází se v těsné blízkosti golfového hřiště. Obec Ostravice nabízí kompletní služby pro občanskou vybavenost. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat pro prohlídku a bližší informace.

Cena: 10.990.000,- Kč včetně provize


Back to top