Prodej chaty Rožnov pod Radhoštěm

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji překrásnou dřevěnou chatku, která se nachází v samotném srdci VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ v Rožnově pod Radhoštěm. K chatě se dostaneme autem po asfaltové silnici, od centra Rožnova cca 4Km, dostupnost i v zimních měsících, možnost využít i BUS. Samotná chata se nachází v malé chatové oblasti, která je oplocená uprostřed lesa a zeleně v části Uhliska. Od branky, která se celoročně uzamyká se k chatě dostane autem po travnatém porostu.

Chata má moderní, dřevěný styl VALAŠSKA, který Vás na první pohled osloví a ihned si ji zamilujete. Nachází se na velmi krásném, rovinatém pozemku o rozloze 997m2 uprostřed ovocných stromů. Samotná chata má 2 patra. V přízemí se nachází chodba (zádveří) + kuchyň (prostor pro posezení). Do druhého podlaží se dostanete po dřevěných schodech a uvítá nás velmi prostorná ložnice s manželskou postelí, balkónem s výhledem na celou zahradu. Vytápění přímotopy. V chatě není navedena voda. Zastavěná plocha chaty cca 30m2, obytná plocha cca 60m2.

Na pozemku se nachází zahradní domek, který slouží k uskladnění zahradního nábytku, je zde i WC (kadibudka) a z druhé strany je terasa, která slouží k posezení s přáteli + grilování.

Na nabízeném pozemku je vlastní studna.

Tato chata se nachází v chatové oblasti, kde je součástí jen pár chatek, polosamota. Poloha chaty Vám zajistí klid k odpočinku a rekreaci. Svou dostupností si ji zamilujete. Dostupnost celoroční.

Město Rožnov je vzdálen cca 4 Km, kde Vám nabízí bohaté kulturní vyžití: Valašské muzeum v přírodě - Skanzen, naučná stezka k troskám hradu Hradisko, rozhledna, pletařský závod, svět kamenů, galerii, pivní lázně, camping, pro děti Gibon Park, koupaliště, za přírodou na Dolní a Horní paseky, Velký Javorník, Pustevny.
Je zde veškerá občanská vybavenost, škola, školka, pošta, obecní úřad, několik restaurací, BUS.

V případě více zájemců si majitel vybere podle svých představ.


Back to top