Prodej bytu 3+1, Chuchelná, ul. Komenského

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 v obci Chuchelná, ul. Komenského, okres Opava. Bytová jednotka se nachází ve 4NP/4NP bez výtahu, orientovaná na 3 světové strany s balkónem o velikosti 63m2.

Dům prošel celkovou revitalizací, zateplení, fasáda, plastová okna, nové vstupní dveře, budova je smíšená. Samotná bytová jednotka je vymalovaná v původním stavu, připravena k rekonstrukci.

 

Orientace bytu je na tři světové strany. Velmi dobrá dispozice bytu. Všechny pokoje mají samostatný vstup. Kuchyň - severní strana, zůstává plynový sporák + příprava pro kuchyňskou linku. Obývací pokoj - prostorný s balkónem, parkety, velmi pěkný výhled na jižní stranu. Ložnice - výhled na západní stranu, parkety. Pokoj - severní strana, parkety. Koupelna - kombinované jádro, cihla + umakart, vana. WC - samostatné. V bytě je již provedena výměna vodovodních trubek, již v plastu. Chodba - dlouhá, vestavěná skříň, původní. V celém bytě je elektroinstalace v hliníku. Měsíční nájemné činní 4.900,- Kč.

K bytu náleží zděný sklep o velikosti 1,5m2. Možnost využití sušárny (2 místnosti) + kolárna. Velmi čistý vchod.

 

Bytová jednotka se nachází ve velmi pěkné lokalitě veškerá základní občanská vybavenost: V těsné blízkosti MŠ,ZŠ, hřiště, dále, obecní úřad, sportovní i kulturní objekty + restaurační zařízení, MHD cca 300metrů. Do obce se dostanete jak autobusem, tak vlakovým spojením.

Obec Chuchelná se nachází cca 16 Km od Opavy a uprostřed obcí Bolatice a Píšť.

Cena: 1.820.000,- Kč včetně provize


Přílohy
jpgBez názvu [jpg, 119 kB]
Back to top