Prodej Bytu 2+1 na ul. Jilemnického náměstí, Ostrava - Poruba

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme bytovou jednotku o velikosti 2+1 v osobním vlastnictví, která se nachází na ul. Jilemnické náměstí v Ostravě – Porubě. Bytová jednotka se nachází ve velmi žádané lokalitě s výhledem do parku. Byt se nachází v 1NP/6P orientovaný na dvě světové strany o velikosti 54 m2. Dům prošel kompletní revitalizací, zateplení, fasáda, plastová okna, nové vstupní vchody s bezbarierovým nájezdem a bezbariérovou plošinou v domě.

Samotná bytová jednotka je po částečných úpravách. Elektroinstalace v mědi je navedena v kuchyni. Kuchyň – dřevěná KL, která v bytové jednotce zůstává + kombinovaný sporák + špajz.

Velkou výhodou jsou pokoje, které mohou být průchozí i neprůchozí. Obývací pokoj je velmi prostorný a dobře dispozičně řešený, má 21m2. V obou pokojích jsou skříně, které jsou řešeny na míru a v bytě také zůstávají. Z menšího pokoje (ložnice) je vstup do obývacího pokoje, ale také do kuchyně, což může být velkou výhodou.

Koupelna a WC jsou zvlášť, kombinované jádro polozděné. WC – rozvody odpady a vodu v plastu.

Bytová jednotka se nachází ve velmi žádané lokalitě v blízkosti parku, s možností posezení ve dvoře uprostřed zeleně a s hřištěm pro děti. Dále se nachází u soudu, hned vedle domu je budova s lékaři (pediatr+ obvodní), obchodu Albert, školy, školky, MHD, bohatá občanská vybavenost. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. V případě zájmu o financování, máme svého poradce, který Vám poradí s vyřízením hypotéky.

Cena: 2.260.000,- Kč


Back to top